Profesionální líčení

Snažíme se především s citem zakrýt mírné nedostatky a podtrhnout Vaši přirozenou krásu, tak abyste se cítila krásná a aby make-up byl ušit přímo na míru Vašim potřebám.

Líčení volíme podle typu obličeje, očí, rtů a barvové typologie a nabízíme klasické nalíčení, například na plesy, svatby, společenské události, extravagantní make-up, ale i make up pro běžné nošení a také hair styling a poradenství v oblasti visage. Denní líčení, svatební , večerní a nebo foto líčení.

Každá žena chce vypadat co nejlépe každý den, a ne pouze, když se nechá nalíčit vizážistkou. Proto Vám nabízím kurz líčení, kde Vám předvedu, jak se starat každý den o pleť, poradím Vám s výběrem make upu, pudrů a dalšího, ukážeme si techniky konturování obličeje, navrhnu Vám vhodné líčení na běžné nošení či večerní akce a dostanete také podrobný manuál v písemné formě a malý dárek.

Tento kurz trvá 3 hodiny a naučíte se na něm spoustu zajímavého. Pokud byste potřebovala jen drobnou radu ohledně péče o pleť nabízím svým klientkám konzultaci zdarma.

Cena  se  stanoví až po  osobní návštěvě v našem salonu.

Kurz líčení                                                                                                                   500,- Kč