Mezoterapie - výplň vrásek

Stejně tak, jako je stárnutí přirozenou součástí života, jsou přirozenou součástí stárnutí vrásky. Jejich tvorbu nezastavíte, kvalitní péčí o pokožku a celkově zdravým životním stylem ale můžete oddálit jejich vznik a ovlivnit vzhled. Ale ani v případě, že už vrásky máte, nemusíte zoufat. V dnešní době existuje mnoho způsobů, jak vrásky zredukovat a vyhladit. 

S přibývajícím věkem se zpomaluje tvorba kyseliny hyaluronové, elastinu a kolagenu v kůži. Pleť začíná postupně ztrácet svou pružnost a hustotu. Na místech, kde dochází k jejímu opakovanému smršťování nebo krčení, je pro ni čím dál těžší vrátit se do původního tvaru. Vznikají tak kožní rýhy, které mají vzhled jemných linek až hlubokých vrásek. Vrásky se nejčastěji nachází na obličeji, na krku a v dekoltu. I když je vznik vrásek do značné míry dán geneticky, správnou péčí o pleť je možné jejich množství a vzhled ovlivnit. 

Během osobní konzultace vám bude doporučen vhodný postup a výplňový materiál podle individuálního stavu vaší pokožky. V Salon JS  pracujeme s těmi nejkvalitnějšími certifikovanými preparáty . Před samotným zákrokem vám pro vaše pohodlí nabídneme aplikaci lokálního znecitlivujícího krému. Gel  se aplikuje přímo pod vrásku velmi tenkou speciální jehlou. Efekt je viditelný okamžitě, proto je možné přímo při zákroku změnu korigovat.

První dva až tři dny po aplikaci  může být pleť lehce začervenalá a klientka může mít pocit mírného pnutí nebo pálení. Mohou se objevit i modřiny. Jeden až dva dny po ošetření doporučujeme omezit mimiku, především u nosoretních rýh. Zabrání se tak nežádoucímu posunu gelu do stran. Jeden týden po ošetření doporučujeme nepohybovat se v prostředí s příliš nízkou, případně příliš vysokou teplotou (mráz, sauna, slunce, solárium). 

Efekt je okamžitý, ale ne trvalý. Obvykle přetrává 6 - 12 -18 měsíců než se gel zcela vstřebá. Vždy záleží na typu pokožky, místě aplikace, množství použitého gelu i technice provedení.


Cena ošetřrní mezoterapie                                                                                             790,- Kč

Set  4 ošetřeni                                                                                                               2 600,- Kč

Vyplň vrásek  cena  stanovena po osobní konzultaci.